Budda

Wydarzenia


Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach w naszym dziale wydarzeń, zapisz się do naszej grupy dyskusyjnej Google.
Jeśli nie wiesz jak lub może nie chcesz zakładać konta na grupach Google - napisz do nas na lublin@buddyzm.pl, dodamy Cię do newslettera własnoręcznie :)
Na dole każdej wiadomości od nas będzie informacja w jaki sposób się wypisać, jeśli stracisz zainteresowanie.

Wykłady Jakuba Kadlca w Lublinie 02-03.10.2017


Serdecznie zapraszamy na wykłady nauczyciela buddyzmu Diamentowej Drogi Jakuba Kadlca:

Wykład "Radość na każdym kroku - szczęście niezależne od warunków zewnętrznych" odbędzie się 02.10 (poniedziałek) o godzinie 19:00 w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym przy ul. Głowackiego 16/6.

Drugi wykład "Buddyjska medytacja" odbędzie się 03.10 (wtorek) o godzinie 19:00 w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym przy ul. Głowackiego 16/6.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie się dorzucić do kosztów organizacyjnych. Składka wynosi 10 złotych.
Po wykładzie istnieje możliwość zjedzenia posiłku za dodatkową opłatą.

Jakub Kadlec (ur. 1975 r.) pochodzi z Czech. Jako nastolatek ćwiczył sztuki walki. Rozpoczął praktykę buddyjską 20 lat temu, gdy odkrył, że te metody pozwalają mu w jeszcze większym stopniu rozwijać się, pozostając wolnym od strachu i złości. Jest uczniem Lamy Ole Nydahla, na którego prośbę naucza buddyzmu od 2002 roku. Był zaangażowany w wiele projektów związanych z rozwojem buddyzmu w Czechach i Europie. Obecnie aktywnie uczestniczy w rozwoju Gompa Praha – największego w Czechach ośrodka buddyjskiego, który znajduje się w Pradze. Pracuje jako manager projektów w przemyśle budowlanym.
drzwi
Projekt „Start”
Jeśli przed pierwszym przyjściem na medytację chcielibyście dowiedzieć się czegoś o buddyzmie, czy medytacji którą praktykujemy w ośrodku, zapraszamy w piątek o 18:30. Możliwy jest też kontakt telefoniczny lub emailowy, by umówić się indywidualnie na wybrany dzień.
16Karmapa
Medytacje XVI Karmapy

Medytacja XVI Karmapy prowadzona jest sześć razy w tygodniu:
Od poniedziałku do piątku o godz. 19:15, w niedziele o 16:15