Budda

Wydarzenia


Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach w naszym dziale wydarzeń, zapisz się do naszej grupy dyskusyjnej Google.
Jeśli nie wiesz jak lub może nie chcesz zakładać konta na grupach Google - napisz do nas na lublin@buddyzm.pl, dodamy Cię do newslettera własnoręcznie :)
Na dole każdej wiadomości od nas będzie informacja w jaki sposób się wypisać, jeśli stracisz zainteresowanie.

Wykłady Karola Ślęczka w Lublinie 06.09-07.09


Serdecznie zapraszamy na wykłady nauczyciela buddyzmu Diamentowej Drogi Karola Ślęczka:

Wykład "Jaka jest natura rzeczywistości? Buddyjski pogląd na świat." odbędzie się 06.09 (środa) o godzinie 19:00 w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym przy ul. Głowackiego 16/6.

Drugi wykład "Przekształcenie przeszkadzających emocji w mądrość" odbędzie się 07.09 (czwartek) o godzinie 19:00 w Buddyjskim Ośrodku Medytacyjnym przy ul. Głowackiego 16/6.

Składka na pokrycie kosztów organizacyjnych wykładu w ośrodku wynosi 10 złotych. Po wykładzie istnieje możliwość zjedzenia posiłku za dodatkową opłatą.

Karol Ślęczek ( ur.1956 r.) Absolwent Wydziału Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest uczniem Lamy Ole Nydahla. Z buddyzmem Diamentowej Drogi związany od 1978 roku. Jeden z założycieli oraz wieloletni przewodniczący ośrodka w Krakowie, przez wiele lat był również członkiem Rady Nadzorczej Buddyjskiego Związku Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu w Polsce. Od 1988 roku wykłada filozofię buddyjską na uniwersytetach w Europie, obu Amerykach i Australii. Wielokrotnie podróżował z Lamą Ole po całym świecie. Mieszka w Krakowie.

Wykład Karola Ślęczka w Zamościu 5.09


We wtorek 5 września o godzinie 18 w Sali Kawiarnianej w Zamojskim Domu Kultury (ul. Partyzantów 13) odbędzie się wykład nauczyciela Diamentowej Drogi Karola Ślęczka. Temat wykładu to: "Kiedy wschód spotyka zachód - buddyzm we współczesnym świecie". Zapraszamy! Wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku
https://www.facebook.com/events/676138012592569/?fref=ts
drzwi
Projekt „Start”
Jeśli przed pierwszym przyjściem na medytację chcielibyście dowiedzieć się czegoś o buddyzmie, czy medytacji którą praktykujemy w ośrodku, zapraszamy w piątek o 18:30. Możliwy jest też kontakt telefoniczny lub emailowy, by umówić się indywidualnie na wybrany dzień.
16Karmapa
Medytacje XVI Karmapy

Medytacja XVI Karmapy prowadzona jest sześć razy w tygodniu:
Od poniedziałku do piątku o godz. 19:15, w niedziele o 16:15